• Pon - Pt 8.30 - 17.00
  • Ul. Wał Miedzeszyński 10, 04-987 Warszawa
  • +48 22 435 79 06
Strona główna » Czyszczenie klimatyzacji Standard
ODGRZYBIANIE KLIMATYZACJI STANDARD
CENA USŁUGI
50 zł

Standardowe odgrzybianie klimatyzacji wykonujemy za pomocą ozonu. Ma on bardzo silne właściwości odkażające. Dodatkowo gazowy stan skupienia sprawia, że dociera wszędzie – działaniu ozonu poddana jest nie tylko klimatyzacja, ale również cała tapicerka wraz z podsufitką. Co ważne, nie maskuje on stałych związków, ale je utlenia, dlatego przestają być dla nas problemem.

Proces dezynfekcji odbywa się dzięki generatorowi ozonu, który poprzez wykorzystanie wyładowań koronowych powoduje rozszczepienie cząsteczek tlenu na dwa odrębne atomy tlenu. W wyniku tej reakcji powstaje O3, które następnie utlenia dowolny związek chemiczny. Ozon krąży więc w klimatyzacji i wnętrzu pojazdu, utleniając po drodze napotkane cząsteczki chemiczne. W efekcie giną wszelkie grzyby i drobnoustroje, a przykry zapach znika. Na końcu pozostaje tylko wywietrzyć samochód.

Zabieg taki jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, ponieważ odbywa się w zamkniętym aucie. Dodatkowo jest to gaz nietrwały, dlatego bardzo krótko oddziałuje na otoczenie. Jego działanie kończy się wraz z zakończeniem zabiegu w serwisie.

 

Aby umówić się na odgrzybianie klimatyzacji (ozonowanie), użyj poniżej zamieszczonego formularza rezerwacji lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Loading...

Dane kontaktowe

AutoKlima Serwis by CONDESA

Adres: ul. Wał Miedzeszyński 10

04-987, Warszawa

Godziny otwarcia: Pon.  – Pt. 8.30 – 17.00

Numer telefonu: + 48 22 435 79 06

Adres e-mail: serwis@autoklima-serwis.pl

Podgląd na mapie